Ceník
a Rezervace

Penzion Praděd - Ubytování v srdci jeseníků

Penzion Praděd se nachází v malebné vesničce Malá Morávka - Karlov pod Pradědem v Jeseníkách. Zpříjemněte si Vaši dovolenou díky slunečními kolektory vyhřívanému bazénu, víceúčelovému hřišti nebo nabídce stravování v naší stylové restauraci. Skupinám přijde vhod kapacita až 118 lůžek.

Aktuality:

Půjčujeme zbrusu nová Elektrokola HEAD. Více zde.

Půjčujeme Horské Elektro-Koloběžky 150  Kč/hodina Vyzkoušejte rodinné vyhlídkové trasy nebo sjezd Rodinné trasy našeho Bike Parku.

Příjemné ubytování a RESTAURACE

Ceny ubytování se snídaní od 400 Kč nebo polopenzí od 540 Kč - CENÍK A REZERVACE

Ubytování nabízíme ve 2, 4, 6 a 8lůžkových pokojích s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pokoje s výhledem ke sjezdovce mají balkón. Celé přízemí je bezbariérové s jedním pokojem pro zdravotně postižené. V naší restauraci nabízíme snídaně i polopenze.

Každý pokoj má k dispozici samostatnou uzamykatelnou skříň pro uložení lyžařského vybavení. Pro cyklisty máme i uzamykatelnou kolárnu. 

Parkování a WiFi připojení je pro ubytované po dobu pobytu k dispozici zdarma.

Od jara až do podzimu

V blízkosti penzionu prochází hustá síť turistických i cykloturistických tras. Karlova Studánka, Praděd či údolí Bílé Opavy je jen krátký výčet nádherných míst, která můžete v okolí navštívit. V létě je vám k dispozici vyhřívaný bazén i víceúčelové hřiště. Nedaleko objektu je také asfaltový okruh pro in-line brusle nebo kolečkové lyže.

Online Rezervace

Zima - ubytování u sjezdovky

V zimě máte naopak přímo pod nosem moderní lyžařské středisko Ski Aréna Karlov. K nástupní stanici čtyřsedačkové lanovky Karlov Ski Express to máte jen několik metrů. Středisko nabízí až 12 km propojených sjezdovek, více než 5 km osvětlených tratí pro večerní lyžování a množství další zábavy.

Mapa Ski Aréna Karlov 2019

Rezervační a poptávkový formulář

Pole označená * jsou povinná.